Web tasarım süreçleri değişime uğradı. Pazarlanabilir web sitesi yapmak artık kolay bir süreç değil. Web sitesi yapan çeşitli hazır araçlar olmasına karşılık pazarlanabilir bir web sitesi yapmak hiç kolay değil.  Kullanıcının ne aradığını bilerek, mobile uyumlu ve mobil deneyimi yüksek bir site yapmak başarıya götürecek temel hususlardan birisi.

Kocaeli web tasarım şirketleri arasında yerimizi aldık. Bugüne kadar 3000’den fazla web sitesini yapıp firmalara/kuruluşlara teslim ettik. Hala çalıştığımız yüzlerce web tasarım müşterimiz var. Web sitesi yapmak artık bir sanat, bilim dalları arasında yerini aldı desek yanlış olmaz. Kocaeli web sitesi yapan firmalar arasında bir çok firma olduğunu görürsünüz. Lakin size a’dan z’ye bilgi ve destek sağlayacak web sitesi yapan ajans ve firma sınır sayıdadır. Bir firma ile web sitenizi yaptırmak için anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemi hususlar şöyle:

1- Referansları ne durumda?

2- Destek tarafı nasıl?

3- Yaptıkları web sitesinde pazarlama noktasında ne gibi garantiler sağlıyorlar? sorularına kesinlikle cevap alacağınız firma ile çalışmanız sizin açınızdan çok faydalı olacaktır. Bu sebepleri iyice sorgulayıp size değer katacak bir firma ile çalışmanız çok faydalı olur. Biz, web sitesi süreçlerini şeffaflıkla yürütüyoruz. Bugün Kocaeli’de olup adı duyulmuş bir çok firmaya hizmet verdik. Vermeye de devam ediyoruz. Prensiplerimizden asla ödün vermeden, kalitemizi çizgimizi koruyarak sizlere hizmet etmek bize mutluluk katıyor. Kocaeli web tasarım ajansı olarak web sitesi süreçlerimiz şu şekilde ilerliyor:

1- Firma hakkında brifing alırız,

2- Müşteri kitlesinden, rakiplere kadar inceleme yapar; fiyat teklifini sunarız,

3- Onay sonrası 15 iş gününde tasarım süreci biter varsa revizyonları yapılır,

4- 20 iş gününde pazarlanabilir web sitenize sahip olursunuz. Süreler ortalama verilmiş olup web tasarım projenizin detaylarına ve verilecek emeğe göre süre artabilmektedir. Web sitesi yaparken bu süreçlerde dikkat ettiğimiz en önemli husus rakiplerin verileri ve sizi nasıl daha fazla müşteriye ulaştırabiliriz düşüncesidir. Web sitesi yaparken sadece bir web sitesi olarak görmüyoruz. Burası sizin iş yeriniz, internette açılan mağazanız olarak görüyor o şekilde değer vererek işlerimizi teslim ediyoruz. Web sitenizi yaparken dikkat ettiğimiz pazarlama tarafında detaylar ise:

1- Seo’ya uygun web siteleri yaparız: Müşteri kitlenize değer katarız.

2- Gelen kullanıcıyı en iyi şekilde ağırlarız: Kullanıcı deneyimine önem veririz. Bu detaylar sayesinde web sitesi işinize değer katar ve işinizi büyütür.

7/24 Telefon & Whatsapp Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz: 0 555 103 4022